Flash News

E-TJERA

Ulje drastike temperaturash, bora zbardh nesër vendin

Ulje drastike temperaturash, bora zbardh nesër vendin

E diela do të sjellë ulje drastike të temperaturave në vend dhe reshje bore.

Në disa zona, temperaturat pritet të arrijnë deri në -1 gradë Celsius.

Parashikohet që verilindja dhe juglindja të kenë intensitet të lartë të reshjeve të dëborës.

Ndërsa pjesa tjetër e territorit do të përfshihet nga reshjet e shiut.

Ulje drastike temperaturash, bora zbardh nesër vendin

Të fundit