Eurodeputeti Knut Fleckenstein përshëndet marrëveshjen Rama Basha: Të lumtur që kontribuam

Raportuesi për Shqipërinë në Parlamentin Europian, Knut Fleckenstein ka përshëndetur sot marrëveshjen e lidhur mes kryeministrit Edi Rama dhe kryedemokratit Lulzim Basha.

Përmes  një postimi në faqen e ‘Facebook’ Fleckenstein përgëzon palët politike dhe shprehet i lumtur që mundi të kontribuojë për arritjen e marrëveshjes McAllister plus.