Flash News

Kosova

I vranë bashkëshorten, zbardhet dëshmia e Naim Murselit: Na u afrua një i panjohur i armatosur

I vranë bashkëshorten, zbardhet dëshmia e Naim Murselit: Na u

Naim Mursel, ish-këshilltari i ish-presidentit Behgjet Pacolli, ka dëshmuar për vrasjen e bashkëshortes së tij Liridona Murseli.

Naim Murseli ka deklaruar se një person i panjohur i armatosur i ka ndaluar dhe u ka kërkuar të gjitha gjërat me vlerë. Më pas grabitësi ka qëlluar për vdekje gruan e tij.

Murseli pohon se ka arritur të shpëtojë fëmijët dhe veten duke u larguar nga mjeti.

Ngjarja ndodhi mbrëmjen e djeshme teksa familja ndodheshin në automjet. Liridona u vra në sy të fëmijëve të saj.

Të fundit