Flash News

Kosova

Rrëzohet skela e një pallati në Prishtinë

Rrëzohet skela e një pallati në Prishtinë

Skelat e një kompanie të vendosura në një pallat në Prishtinë janë rrëzuar në tokë.

Sipas e mediave në Kosovë nuk raportohet për persona të lënduar. Po ashtu janë publikuar dhe foto nga vendi i incidentit.

Policia dhe grupi hetimor kanë shkuar në vendin e ngjarjes për të bërë sqarimin e rrethanave.

Të fundit