Flash News

KRYESORE

Makina përplas motorin në autostradën Tiranë-Durrës, në gjendje kritike një vajzë

Makina përplas motorin në autostradën Tiranë-Durrës,

Një aksident i rëndë ka ndodhur në mbikalimin e Vorës në autostradën Tiranë-Durrës. Sipas JOQ, një makinë ka përplasur një motor duke e fluturuar metra larg.

Nga ky aksident ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorit dhe një vajzë, pasagjere në të, e cila është në gjendje të rëndë. Dhjetëra qytetarë janë ofruar t’i japin ndihmën e parë, ndërkohë që shtojnë se ambulanca vonoi më shumë se 45 minuta.

Të fundit