KRYESORE

Martohet ish-banori i Big Brother

Dritan Zenuni ka qenë një ndër konkurrentët e edicioneve të Big Brother. Edhe pse nuk qëndroi shumë në shtëpinë më të ndjekur në Shqipëri, ai bëri shumë fansa për vete.

Dritani i ka dhënë fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë e tij me Kejsin, vajzën me të cilën ka kohë i dashuruar.

Kejsi publikuar disa momente nga dasma në profilin e saj në ‘Instagram’. Bukuroshja bionde ka zgjedhur një ‘look’ të thjeshtë me flokët onde dhe fustanin me bisht, ndërsa Dritani ka shkëlqyer me kostumin e zi të dhëndrit.

Ditari politik

Të fundit