Përplasen dy mjete në Tiranë, humb jetën 46-vjeçari

Një aksident i rëndë është shënuar sot në zonën e Farkës në Tiranë. Policia njofton se automjeti me drejtues shetasin  E. Ç është përplasur me një motoçikletë me drejtues L. M.,46 vjeç, që ka humbur jetën në spital.

Drejtuesi i automjetit shtetasi E. Ç është shoqëruar në komisariat për veprime të metejshme hetimore.

Policia rrugore po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, dhe shkakut të aksidentit.