Flash News

POLITIKOFF

Beatrix Ramosaj reagon pas ofendimit të Albanos: Po merren masa ligjore

Beatrix Ramosaj  reagon pas ofendimit të Albanos: Po merren masa ligjore

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka reaguar për herë të parë pas, deklaratës ofenduese që i bëri aktorit i humorit,  Albano Bogdo në emisionin e tij.

Në një status në Instagram ajo është shprehur se fyerja e Albanos, që ai e konsideron humor nuk ka ofenduar atë, vëllain apo familjen e saj, por vajzat dhe gratë shqiptare.

Beatrix shtoi se po merren masa ligjore në lidhje me këtë.

Beatrix Ramosaj  reagon pas ofendimit të Albanos: Po merren masa ligjore

Të fundit