Flash News

POLITIKOFF

Luizi thotë se më mirë të ikte Kiara: Me Efin do i kishim marrë para

Luizi thotë se më mirë të ikte Kiara: Me Efin do i kishim

Efi, ka qenë kryefjalë për ditën e sotme, si brenda edhe jashtë shtëpisë. Eliminimi i saj ka shkaktuar mërzitje, veçanërisht tek Luizi, i cili u shfaq sot i përlotur gjatë mëngjesit. Në një bisedë me Armaldon, u shpreh:

“Të kishte ikur Kiara, për lojën, do të ishte më mirë për mua. Absolutisht më mirë”.

“Edhe unë këtë mendova, që mund të ikte Kiara dhe ti dhe Efi do të bënit një lojë më të fortë”, -ia ktheu Armaldo.
 
“Do i kishim marrë para”, tha Luizi, duke e vënë theksin tek strategjia që do kishin përdorur për t'u 'hakmarrë'.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Të fundit