Flash News

POLITIKOFF

Olta Gixhari shpërthen në të qara: Nuk mbaj dot më

Olta Gixhari shpërthen në të qara: Nuk mbaj dot më

Mëngjesi i sotëm ka qenë i ngarkuar emocionalisht për Olta Gixharin në shtëpinë e "Big Brother".

Siç nuk e kemi parë deri tani, ajo shpërtheu në të qara duke u shprehur "Nuk mbaj dot më", teksa pranë i qëndronin Maestro dhe Valbona. Edhe Luizi u afrua pranë saj duke e pyetur se çfarë ka dhe aktorja u përgjigj: "Asgjë, po çlirohem". 

Duket se spektakli i djeshëm është bërë shkak i këtij shpërthimi. Sipas saj, ajo po keqkuptohet dhe se komentet e opinionistes Zhaklin Lekatari nuk qëndrojnë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Të fundit