POLITIKOFF

Pas puthjes së bujshme, mesazhi nga nëna e Luizit

Pas puthjes së bujshme, mesazhi nga nëna e Luizit

Rrjeti është 'pushtuar' nga postimet për puthjen e personazheve më të përfolur, Luiz-Kiara. Të gjithë mund të jenë kuriozë të dinë se si kanë reaguar të afërmit.

Miku i këngëtarit, ish-banori i Big Brother Vip 1, Meridian Ramçaj, na e ka hequr kë të kuriozitet për nënën e Luiizit. Aika publikuar në Instastory një foto nga mesazhet që ka shkëmbyer me nënën e Luizit. Ish-banori i “BBV1”, i kishte dërguar asaj fotot nga dasma fikstive e Luizit dhe ajo shkruan 'U trashëgofshin', shoqëruar me disa emoji me dashuri.

Para pak kohësh, u përfol se Luizi nuk kishte një marrëdhënie të mirë me familjen, ndoshta një postim i tillë na tregon të kundërtën.

Pas puthjes së bujshme, mesazhi nga nëna e Luizit

Të fundit