Flash News

POLITIKOFF

"U ** me Donaldin"/ Albano Bogdo e ofendoi rëndë, ja si reagoi Beatrixi

"U ** me Donaldin"/ Albano Bogdo e ofendoi rëndë, ja si

Një video, ku shfaqet aktori i humorit, Albano Bogdo, duke përdorur si "komedi", ofendime kundrejt Beatrixit dhe Alban Ramosajt, po komentohet gjerësisht.

"A e dini kush është Alban Ramosaj? Është ai tipi që i *** motrën Donaldi në "Big Brother", tha ai gjatë emisionit televiziv.

Reagimi që prisnim ishte ai i Albanit dhe Trixës, e ndërkohë që nga Albani nuk kemi ende asgjë, një video në rrjetin social "TikTok" që ka postuar këngëtarja duket se i dedikohet pikërisht Albanos.

"Ti po flet për mua? As  nuk më intereson fare", ka qenë dublimi që Trixa ka shpërndarë në rrjet.

 

 

Të fundit