Flash News

POLITIKOFF

Venera dhe Lindi do te martohen këtë fundjavë?

Venera dhe Lindi do te martohen këtë fundjavë?

Një nga çiftet më të dashura për publikun, Vera Lumani dhe Lindi Islami këtë fundjavë do të do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre.Këtë e kanë bërë me dije burime për revistën “Who”.

Ceremonia do të zhvillohet në mjediset e një hoteli në bregdet por asnjë nga artistët nuk ka bërë ende publike ndonjë detaj më shumë nga ceremonia e tyre

Ndërkohë kujtojmë që vet Dyshja Venera dhe Lindi janë shprehur këtë vit se do të ketë një dasmë dhe se ceremonia do të mbahet në vjeshtë dhe do të jetë diçka shumë e vogël dhe private.

“Fund shtatori, fillim tetori do bëjmë diçka të vogël që me siguri do të bëhet e madhe”, tha këngëtarja.

Të fundit