Flash News

KRYESORE

Rama foli për armiq të padukshëm brenda PS, PD: Ka filluar të rrjedhë nga pleqëria

Rama foli për armiq të padukshëm brenda PS, PD: Ka filluar

Ka ardhur reagimi i parë nga PD-ja, pasi kryeministri Rama i quajti kundërshtarët humbës kronikë, duke iu drejtuar të tijëve se duhet të shohin armiqtë e padukshëm brenda PS-së.

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka përmes një postimi në rrjetet sociale shprehet se "këto janë shenj kur të kap plakja keq dhe fillon gjen armiq të padukshëm edhe brenda stanit që ka zgjedhur vetë".

"Filloi xhaja te zbuloj armiq te brendshem madje dhe te padukshem... Keto jane shenjat kur fillon e te kap plakja keq, fillon dhe gjen armiq te padukshem edhe brenda stanit qe ke zgjedhur vete.

Ka filluar te rrjedhe nga pleqeria, se nuk besoj se dikush ja ka mbush mendjen se me kete stil demode mund te frymezoje ndokend... vec taulantit dhe shokeve te tij te toyta yaris" shkruan Paloka.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2493774557587182&set=a.1766340456997266&type=3&theater

 

Ditari politik

Të fundit