Rama video-selfie me policin shqiptar në Zvicër: Të fala të gjithëve

Kryeministri Edi Rama ka postuar një video-selfie nga Zvicra ku do të marrë pjesë në forumin ekonomik të Davosit.

Ai shfaqet me djalë të ri që mban uniformën e policisë, që siç e prezanton Rama është nga Gjilani dhe shërben për policinë e Zvicrës.

Ndiqni videon: