“Si numërojnë votat heronjtë socialistë”, Vasili ironizion me videon e humoristit Fadil Hasa

Ish-deputeti i LSI-së, Petrit Vasili, ka ironizuar numërimin e votave me një video humoristike, që sipas tij ngjan fare mire me votimin dhe numërimin e socialistëve.

“Humori i Fadil Hases na e ilustron më mirë se si numërojnë votat heronjtë socialistë të votave sot”-shkraun Vasili.

 

Postimi i Vasilit 

Humori i Fadil Hases na e ilustron me mire se si numerojne votat heronjte socialiste te votave sot.(VIDEO).

Injorantet humorit te F.Hases e nxirrnin dje, qe 28 kaminona per 7 bataliona dalin 13 kamiona per batalion ne vend te 4 qe thote matematika.

Keta socialistet sot fusin 5 mije flete ne kuti votimi dhe numerojne 15 mije.

Aferim!!Edhe hajdute edhe shume te trashe….