Video/ Luana është fiks motra e Hirushes, e veshi këpucën me pahir

E ftuar nga TNT në remake-n e këngës “Moj bjondinë me sytë e zi”, Luana Vjollca për shkak të look-ut rë saj është krahasuar më shumë personazhe të përrallave. Herë si Borëbardha e herë si Hirushja.

Në postimin e saj të fundit në Instagram, duket tamam si historia e Hirushes, por moderatorja “luan” një rol tjetër në këtë video. Me ndihmën e stilistes Blerina Kllokoqi Rugova, moseratorja bën “luftë” për ta hequr nga këmba këpucën e saj. Problemi me takat në mal, duket se nuk u parashikua nga Luana.

“Kur kupton se duhet të heqësh takat se xhirimi ishte në mal.”, shkruan Luana.

Pra, Luana i do gjërat siç do vetë, me hir apo me pahir. Njësoj si motrat e rrëfenjës së Hirushes.

 

View this post on Instagram

 

Ja dhe Hirushja 😛 #Backstage #MojBjondineMeSyteEZi

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on