Video/ “Ne po tundemi Alaudin”, lëkundjet mëngjesin e sotëm në ‘Wake Up’

Teksa kanë qenë duke komunikuar në një lidhje të drejtpërdrejtë me Alaudin Hamitin, moderatorine e misionit NIN në Kosovë, lëkundjet e radhës janë ndjerë sërish në studion e Top Channel.

Një tjetër tërmet ka rënë mëngjesin e sotëm, të cilët janë në kuadrin e paslëkundjeve që prej atij të fuqishmit me 26 nëntor që ka marrë 51 jetë njerëzish.

Teksa po komunikonin, dy moderatorët, Ori dhe Isli i kanë komunikuar Alaudinit që po tundën dhe tërmeti po ndihej goxha edhe në studion e emisionit të mëngjesit, edhe pse moderatorët e kanë menaxhuar me qetësi.