Video/ “Ty të marrin në telefon për vete”, Fevziu nxehet me Dakon: Mua nuk ka b*** njeri të më urdhërojë

Çështja e përgjimeve ka shkaktuar një debat të ashpër mbrëmë në studion e ‘Opinion’, ku i ftuar ishte Vangjush Dako, një nga persona e përgjuar në telefon me Astrit Avdylajn, kreun e bandës së Shijakut para zgjedhjeve të 2017-ës.

Dako duke tentuar të shmangë përgjegjësinë, iu drejtua moderatorit Blendi Fevziu se atij dhe medias i marr në telefon dhe u kërkojnë favore për të mos publikuar raste të ngjashme.

Ndiq debatin mes tyre: