Video/ Vajza e Robert Aliajt shtang jurinë e ‘The Voice Kids’ në Belgjikë

Vajza e artistit Robert Aliajt, Gala ja ka dalë të rrëmbejë të gjithë vëmendjen e e jurisë në fazën e audicioneve të fshehta në ‘The Voice Kids’ në Belgjikë.

Me këngën “Don’t know why” të Norah James, Gala  dhe bëri që 4 anëtarët e jurisë të kthenin karriget që në sekondat e para të performancës.

Në prapaskenë, i ati Roberti shihet duke buzëqeshur dhe i lumtur për suksesin e vajzës.