A do t`i rikthehet Meghan Markle aktrimit

Edhe pse janë tërhequr nga postet mbretërore Meghan Markle dhe Princi Harry dhe po jetojnë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, çifti vazhdojnë të përfliten dhe janë po aq të komentuar në media sa kur ishin në Britaninë e Madhe.

Mandatory Credit: Photo by David Fisher/Shutterstock (9753789x)
Queen Elizabeth II, Meghan Duchess of Sussex and Prince Harry
100th Anniversary of the Royal Air Force, Westminster Abbey, London, UK – 10 Jul 2018

Burime pranë Markle kanë treguar se ndonëse ka marrë pjesë në narratimin e disa filmave në ‘Disnayland’, nuk do të jetë më pjesë e kinematografisë.

Sipas të njëjtave burime, Meghan nuk ka ndërmend të rikthehet më në ekran.