Aksidentohen ditën e dasmës nusja dhe dhëndri në Tiranë, përplaset “Porsche” me të cilën udhëtonin

Një aksident automobilistik ka ndodhur sot në Yshek të Tiranës.

Mësohet se një makinë ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një makinë tip “Porsche” ku udhëtonin një çift të cilët po shkonin në dasmën e tyre.

Sipas JOQ ata kanë dalë menjëherë nga makina dhe janë spostuar anë rrugës. Shkak i aksidentit sipas burimeve u bë makina që përplasi “Porschen” e çiftit, pasi po udhëtonte në krah të kundërt.