Flash News

KRYESORE

Braktisje

Braktisje

Një avion shihet mbi qiellin e Thumanës, më datë 26 nëntor, ditën kur tërmeti me magnitudë 6,4 goditi vendin tonë, duke shkaktuar 51 viktima dhe mbi 900 të lënduar.

Foto: Jona Kazani/Politiko.al

Të fundit