Flash News

Ditari i Maxhorancës

Veliaj sërish kandidat për Tiranën? Rama: Nuk shoh arsye që të mos jetë

Veliaj sërish kandidat për Tiranën? Rama: Nuk shoh arsye që

Kryeministri Edi Rama është pyetur për marrëdhëniet e tij me kryebashkiakun e Tiranës, Erjon Veliaj dhe nëse do të jetë sërish kandidat për kryebashkiak.

Gjatë një interviste për emisionin “Opinion”, Rama tha se ky vendim nuk është marrë ende, por shtoi se nuk sheh arsye që Veliaj të mos jetë sërish kandidat.

 “Do ta vendosim në kohën e duhur të gjithë bashkë, por nuk shohim asnjë arsye pse të mos jetë”, tha kreu i qeverisë.

 

 

 

Të fundit