Dojna Mema humb babanë: “E pive jetën me një kupë”

Dojna Mema ka humbur babanë e saj dhe përmes një postimi në Instagram ka treguar gjithë dhimbjen që i ka lënë pas ikja e parakohshme e tij. Por në videon e edituar, ku janë disa pjesë të mbledhura kolazh, Dojna ka treguar momentet më të bukura me të.

Këtë video e ka shoqëruar dhe me një mbishkrim shumë prekës:

Nuk le asnje sekond pa jetuar plotesisht. Ndoshta prandaj ike kaq shpejt, e pive jeten me nje kupe!
Per ata qe njohen Bujarin e Interpolit, ky eshte Babi i familjes.
P.s : Ti e di, gjithmone bashke, gjithmone nje shpirt per kater.