Dy moderatorët e njohur ‘lënë mënjanë’ përplasjet mes Klan e Digitalb, drekojnë së bashku në Gjirin e Lalëzit

Konflikti mes drejtuesve të platformës Digitalb dhe pronarit të televizionit Klan, Aleksandër Frangaj  nuk i ka penguar moderatorët e dy kompanive të mëdha që të drekojnë së bashku.

Ardit Gjebrea, moderatori i ‘E diela shqiptare’ në tv Klan dhe Arbana Osmani nga Top Channel kanë ndarë me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale momente nga dreka e tyre, dje në Gjirin e Lalëzit.

“Drekë e bukur me këtë familje të bukur”, shkruan Arbana në Story. Nuk dihet nëse kjo foto paralajmëron ndonjë bashkëpunim me tyre, apo është vetëm një drekë mes miqsh. Megjithatë, kjo mbetet për t’u parë…