A e kanë refuzuar Ronela Hajatin për bashkëpunim? Si përgjigjet këngëtarja

Rondela Hajat është një nga këngëtaret më të pëlqyerat në Shqipëri. Ajo ka sjellë në tregun  muzikor klipe dhe projekte të cilat kanë thyer tabu dhe janë pëlqyer shumë.

Ronela numëron disa bashkëpunime si atë me Lyrical Son, Adrian Gaxha dhe Joung Zerka.

E pyetur nga prive se cili prej këngëtarëve ka refuzuar bashkëpunimin me të ajo është përgjigjur se kjo gjë nuk ka ndodhur dhe se as ajo nuk ka refuzuar asnjë atrisë që e ka kërkuar për bashkëpunim.

Së fundmi Ronela ka publikuar bashkëpunimin me Joung Zerkën dhe “Diamanta” e cila po pëlqehet shumë nga publiku. (Prive)