Flash News

E-TJERA

27-vjeçari tenton të arratiset nga Komisariati i Policisë në Kolonjë

27-vjeçari tenton të arratiset nga Komisariati i Policisë

Një 27-vjeçar në Kolonjë i cili ishte shoqëruar në Komisariatin e Policisë, ka tentuar të arratiset nga institucioni.

I riu me iniciale E.Sh. ishte shoqëruar nga policia pas një konflikti që kishte pasur me familjarët e tij.

Edhe në këto momente ai kundështoi dhe kanosi punonjësit e policisë e më pas tentoi arratisjen nga komisariati, por pa sukses.

27-vjeçari është person me precedent të mëparshëm penal në fusën e vjedhjes së pronës dhe dhunës në familje.

Të fundit