Flash News

E-TJERA

Aksident gjatë natës në Vlorë, makina përplaset me bordurën anësore të rrugës

Aksident gjatë natës në Vlorë, makina përplaset me

Një aksident u shënua gjatë natës në rrugën e lumit të Vlorës, në afërsi të fshati Kuç.

Mësohet se një automjet tip Opel është përplasur me bordurën anësore të rrugës. Nga aksidenti është plagosur drejtuesi i mjetit i cili u dërgua në spital dhe ndodhet në kontrollin e mjekëve.

Dyshohet se shkak i aksidentit ka qenë shpejtësia e lartë.

 

Të fundit