E-TJERA

Aksidentohet për vdekje me motor një person në Durrës

Aksidentohet për vdekje me motor një person në Durrës

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi u shënua mëngjesin e sotëm në fshatin Jubë, në Durrës.

Sipas policisë, një 65-vjeçar teksa lëvizte me një motor pa targa ka humbur kontrollin mbi mjetin dhe ka dalë jashtë rruge.

"Rreth orës 09:00 të mëngjesit të sotëm një 65-vjeçar teksa lëvizte me një motor pa targa ka humbur kontrollin mbi mjetin dhe ka dalë jashtë rruge.

Për pasojë ka gjetur vdekjen në vendin e aksidentit. Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e policisë", njofton policia. 

 

Të fundit