Flash News

E-TJERA

IKMT i shembi shtëpinë, kryefamiljari plagos punonjësin

IKMT i shembi shtëpinë, kryefamiljari plagos punonjësin

Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:30 kryqëzimin e rrugëve “Todi Shkurti” me rrugën “Kristaq Capo”.

Burime bëjnë me dije se, shtetasi Qani Muça ka plagosur me armë zjarri në bark, një punonjës I.M.T-së, Ilirjan Gavelli, rreth 50 vjeç që sapo kishte përfunduar zbatimin e një vendimi. Ky i fundit u dërgua në spital dhe ndodhet në sallë nën kujdesin e mjekëve.

Mësohet se autori u kap nga shërbimet e policisë.

Të fundit