E-TJERA

Mbytet një pushues në Golem

Mbytet një pushues në Golem

Një pushues është mbytur pak pas mesditës së sotme në plazhin e Golemit. Viktima shtë shtetasi Xh. K., 67 vjeç.

Sipas burimeve zyrtare, ngjarja ka ndodhur rreth 14:45, teksa 67-vjeçari ka qenë duke u larë në det.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Të fundit