Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

BIRN: Qeveria i jep KKT edhe menaxhimin e hapësirës detare

Meta zbardh organizimin e ri të PL: Nuk do ketë kryetar, por president. Postet që i besoi Xhixhos dhe Blushit

E lidhur: Meta i ashpër me Dumanin: Hape dosjen CEZ-DIA me urdhër të Ramës, të kanë thënë të më fusësh në burg

Vrasja e Briken Sanajt te “Kodra e Diellit”, arrestohet në Gjermani autori

Të fundit