Flash News

E-TJERA

Rreziku i hakmarrjes, familjarët e Nuredin Dumanit dhe Henrik Hoxhajt merren në mbrojtje

Rreziku i hakmarrjes, familjarët e Nuredin Dumanit dhe Henrik Hoxhajt

Familjarët e Nuredin Dumanit dhe Henrik Hoxhajt janë marrë në mbrojtje nga autoritetet, pasi janë në rrezik nga ndonjë hakmarrje e mundshme, sipas “News 24”.

Kjo pasi Dumani dhe Hoxhaj u kthyen në bashkëpunëtorë të drejtësisë dhe kanë hedhur dritë mbi 10 ngjarje kriminale.

“Zbërthimi” i tyre erdhi pasi u arrestuan nga policia. Dumani dhe Hoxhaj, të shumëkërkuarit e policisë, kanë dëshmuar para prokurorëve të SPAK-ut, për vrasjet e bujshme ku ata janë përfshirë duke treguar bashkëpunëtorët dhe porositësit.

Duke qenë se kanë bërë publikë shume emra, të cilat tashmë janë shpallur në kërkim, familjarët e tyre janë në shënjestër të hakmarrjes së kriminelëve.

 

Të fundit