Flash News

E-TJERA

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Parashikimi i motit për ditën e sotme
Foto ilustruese

Pjesa e parë e ditës së sotme do të shoqërohet me mot të kthjellët në të gjithë vendin tonë.

Sipas MeteoAlb, pasditja dhe nata do të vijojnë në të njëjtat kushte për pjesën më të madhe të vendit, ndërsa kalime vranësirash do ketë në veri-verilindje dhe juglindje të vendit.

Temperaturat e ajrit rriten sërish në vlerat minimale dhe maksimale duke luhatur vlerat ditore nga -1°C mëngjesi deri në 17°C mesdita.

Era do fryjë e lehtë me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi veriperëndimor duke krijuar në det dallgëzim 3 ballë.

Ditari politik

Të fundit