Flash News

E-TJERA

U kritikua gjatë Euro 2024, Hysaj shmang gazetarët në Rinas: Do iki, kam edhe unë pushime

U kritikua gjatë Euro 2024, Hysaj shmang gazetarët në Rinas: Do

Kombëtarja shqiptare e futbollit ka mbërritur në aeroportin e Rinasit ku është pritur nga dhjetëra tifozë dhe me shumë interes nga mediat, pas performancës për tu vlerësuar në grupin e “Vdekjes” me Italinë, Spanjën dhe Kroacinë.

Mbrojtësi Elseid Hysaj, i cili në këtë kampionat ka qenë nga më të kritikuarit nuk ka preferuar të flasë për mediat dhe i ka shmangur ato, sapo ka dalë nga aeroporti. 

“Jo, se do iki, kam edhe unë pushime, nuk do rri këtu” – dëgjohet të thotë ai.

Kujtojmë se Elseid Hysaj u kritikua për paraqitjet e tij në ndeshjet e zhvilluara në kampionatin Evropian.

Të fundit