Flash News

Ditari i Opozitës

U përplas me deputetin socialist, reagon Bledion Nallbati

U përplas me deputetin socialist, reagon Bledion Nallbati

Deputeti demokrat Bledion Nallbati ka reaguar për herë të parë pas përplasjes fizike mes tij dhe deputetin socialist, Vullnet Sina, në Kuvend.

Nallbati tha për mediat se Shqipëria ka halle më të mëdha se sa të merret me një incident që nuk nderon askënd.

“Unë mendoj se Shqipëria ka halle më të mëdha që meritojnë vëmendjen e medias. Nuk mjafton që media të merret me një incident që nuk nderon askënd”, tha ai.

Të fundit