Flash News

E-TJERA

VIDEO/ Goli i Bajramit në Europian, reagimi i komentatorit turk bën xhiron e rrjetit

VIDEO/ Goli i Bajramit në Europian, reagimi i komentatorit turk bën

Shqipëria u mund nga kombëtarja italiane 2-1 të shtunën e kaluar, por të paktën hymë në histori.

Goli i Bajramit ka bërë xhiron e botës dhe u komentua nga shumë media europiane, duke qenë se ishte goli më i shpejtë i historisë së europianeve.

Një video është bërë virale, i një komentatori turk, që po komentonte live ndeshjen nga stadiumi i Dortmundit.

SHIKO VIDEON

Ai e komentoi me gjithë shpirt golin, dhe disa po e krahasojnë duke thënë që është edhe më mirë se komentatorët shqiptarë.

Të fundit