Enca hakmerret ndaj Noizyt, bashkëpunon me armikun e tij më të keq

Marrëdhënia e Encës me Noizyn ka përfunduar dhe lajmërimi i fundit  këngëtares i vuri kapakun. Kënga e saj e re do të mbante titullin “Kujt po i han” dhe është bashkëpunim me reperin Don Phenom.

Këtë bashkëpunim dy këngëtarët e kanë konfirmuar edhe duke postuar një video në Instastory ku shfaqen së bashku.

Reperi është një ndër kundërshtarët më të mëdhenj të Noizyt.