Flash News

POLITIKOFF

The joke of the proposal made a big fuss, Dj Pm clarifies the video with Sara: There is no room for nervousness

The joke of the proposal made a big fuss, Dj Pm clarifies the video with Sara:

Sarah Berisha and Dj Pm met inside the house of Big Brother Vip Albania to continue the relationship outside the house. In a short period, they have become one of the most beloved couples of the Albanian public.

The pair who are very active on social networks were recently present at the wedding of their friend, Tataruka, from where they posted many videos. One that received the most attention was the joke that Pm made to Sara in the presence of others, pretending that he was proposing to her.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by PM_DAGZ???????? (@pajtimarber)

Shakaja, e cila u shpërnda nga vet Sarah në rrjetet socialem bëri bujë dhe Dj i njohur mori edhe kritika nga ndjekësit. Disa ditë pas kësaj PM ka folur rreth shakasë duke treguar prapaskenat e videos.

"A u nervozu pastaj Sarah me shakanë që i bëre te dasma?", e ka pyetur një ndjekës.

"Përderisa Sarah e ka ditë paraprakisht që do bëj shaka dhe përderisa e ka postu vet nuk ka vend për nervozizëm, as nuk do të ketë kurrë. Edhe kur t’i propozoj s`besoj që do e hedh videon me plot foto tjera bashkë por do e hedhim si video të veçantë kështu që jam shumë i lumtur që e kam një person që i kupton shakatë sepse jeta do ishte negativitet. Përndryshe nëse i propozoj ndonjëherë sdo e bëj diku ku ti marrë vëmendjen tjerëve e aq ma pak në dasëm të shokut tim të ngushtë."

The joke of the proposal made a big fuss, Dj Pm clarifies the video with Sara:

He then clarified that even though his joke was misinterpreted by some people, he was not sorry.

The joke of the proposal made a big fuss, Dj Pm clarifies the video with Sara:

Latest news