Kënga e Elvanës kushtuar Florit? Miku i saj humb gjurmët por askush nuk e beson

Qëkur u publikua kënga e Elvana Gjatës “Më fal” u aluda se është një dedikim për Flori Mumajesin, ish-bashkëpuntorin e saj (dhe me shumë gjasa dhe ish i dashuri i saj).
Por siç thonë, miqtë e mirë në ditë të vështira dhe parukieri i saj personal Kaci Lleshi shprehet se kënga është dedikim për atë.
‘Qetësohuni popullatë mbarë shqipfolëse. Qetësohuni. Kënga ‘Më fal’, falenderoj miken time Elvana Gjata për këtë perlë të mrekullueshmë që ma kushtoi. Cdo njëri bën gabime edhe unë patjetër gaboj. ‘Më fal’, ja e vërteta. Elvana Gjata, të dua,” shkruan Kaci në Instagram edhe pse asnjë njeri nuk e beson këtë.