Mbi një orë në zyrën e Kryemadhit, përfundon takimi me Yuri Kim

Përfundon takimi i ambasadores së SHBA, Yuri Kim dhe kryetares së LSI, Monika Kryemadhi.

Kim i shkoi sot në zyrë Kryemadhit dhe takimi mes tyre pa praninë e medias ka zgjatur mbi një orë. Nuk dihet ende se çfarë është diskutuar mes tyre konkretisht, por gjasat janë se në fokus ka qenë aktualiteti politik, apo edhe tri prioritetet që Kim i ka përsëritur edhe dje me anë të një video.