Mos! Pësojmë edhe golin e dytë, kësaj here shënon Griezmann

Asist nga Dubois dhe gol nga Griezmann. Shqipëria është krejt e pafat sonte në “Air Albania Stadium”, aty ku Franca po tregohet e pamëshirshme.

Pas golit të parë të shënuar nga Tolisso, radhën e ka sulmuesi i Barcelonës, i cili e pati të lehtë të gjente golin e qetësisë për “Gjelat”. Kampionët e botës po fitojnë 2-0 dhe kuqezinjtë nuk dinë ç’të bëjnë.

Ndoshta ende po shijojnë stadiumin e ri.