“Njerëzit e suksesshëm hanë shëndetshëm”, Elvana Gjata konsumon tortën pa pirun

Këngëtarja Elvana Gjata është shpërngulur në SHBA për të vazhduar karrierën e saj muzikore atje.

Projektet më të mëdha të këngëtares lidhen me Amerikën, ndaj dhe vizitat dhe qëndrimet në Shqipëri i ka të kufizuara.

Momentalisht ajo është në ka ardhur në Tiranë dhe po kalon kohë më miqtë e saj. Në një darkë me Moderatorin Ermal Mamaqi, Gjata ka shkaktuar të qeshura në tavolinë pasi ka treguar se është pa komplekse duke konsumuar tortën me dorë, kjo video është shpërndar nga Ermal Mamaqi në rrjetin e tij social Instagram.

Njerëzit e suksesshëm hanë shëndetshëm ka thënë këngëtarja dhe i është ‘përveshur’ tortës me dorë.

 

Njerëzit e suksesshëm hanë shëndetshëm. Tag një mik që ha si @elvanagjataaaa 😂😂😂

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on