Pas asnjë fjalë apo deklaratë, Rome Veshaj dhe Jonida Maliqi konfirmojnë lidhjen

Megjithëse janë kapur mat, është folur nëpër media, u puthën (në faqe) dhe në emision, por nuk erdhi ai konfirmimi i lidhjes. Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi janë prej kohësh në një lidhje e cila filloi të bëhej publiku kur aktori përkrahu të dashurën e tij në Eurovizion.

Më pas, mediat shkruanin vazhdimisht për dyshen, e cila sot e kësaj dite nuk e kanë konfirmuar lidhjen. Të paktën nuk kanë shkruar diçka në rrjetet sociale apo thënë diçka për mediat. Por dyshja vazhdon e shijon lidhjen.

Vetëm sot, ka qenë Romeo ai që ka postuar një foto me Jonidën, ku dy të dashuruarit shohin njëri-tjetrin në sy dhe kjo ndjesi s`ka nevojë për fjalë për të konfirmuar diçka që dihet tashmë.

Krahas fotos, Romeo shkruan:

“Mision i mundur 9.”

 

View this post on Instagram

 

Mission possible 9 @jonidamaliqi 🖤

A post shared by Romeo Veshaj (@romeoveshaj) on