“Përkrah vajzat që flasin pistë”, Tuna tregon kujt ia kushtoi këngën ‘Chango’

Altuna Sejdiu sjell më në fund në tregun muzikor këngën e saj më të re, pas një pauze dy-vjeçare.

Së fundmi, bukuroshja ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar ‘Chango’, një produksion ritimik dhe më një videoklip të veçantë.

Përmes rrjeteve sociale, Tuna tregon se kujt I është kushtuar një këngë e tillë dhe mesazhi që përcjell.

“Unë jam krah vajzave që flasin pistë. Ato me këmbë të zbathura, mendje brilante, flokë të shprishura, zemra te egra dhe plot gjallëri. Me ato që nuk frikësohen të flasin dhe që jetojnë për të bërë atë që u është thënë se është e pamundshme! Me e ato që nuk kane frikë ta ngritin zërin. Un jam me juve Chongas. Tani le t’i lavdërojmë gratë e këqija”, ka sqaruar këngëtarja.

Tuna rikthehet në tregun muzikor dy vjet pasi solli në jetë djalin e saj Tian dhe pas martesës me Patris Berishën.