POLITIKOFF

Bora Zemani reagon pas videos që u pretendua se "u kap mat" me Atdheun

Bora Zemani reagon pas videos që u pretendua se "u kap mat" me

Bora Zemani vazhdimisht po mohon lidhjen për të cilën përflitet se e ka me ish-konkurrentin e "Përputhen", me Atdheun. Dje u publikua një video, ku nuk përcaktohej se kur ishte xhiruar por dyshja dukeshin sikur po debatonin.

Prej disa muajsh po përflitet se dyshja e showbizz-it janë në një lidhje por Bora e mohon këtë lajm për herë të dytë. Kjo video, qarkullon në Youtube dhe mesa duket Bora këtë fakt ka dashur ta sqarojë me fansat dhe ka bërë një reagim të gjatë ku shkruan:

“Meqe me kane pyetur qofte ne insta qofte familjaret dhe duan te sqaroj kete video… Video e “kapjes mat” eshte hedhur para nja 2 muajsh ne YouTube dhe prap eshte komentuar keq por s’kam dashur te reagoj per çdo lajm qe del. Por meqe qenka rinxjerre e shitet si e tanishme po ju them qe eshte bere gjate tour-it. Ketu jemi ne Shkoder ku kemi ndaluar i gjithe stafi per nje dreke. Ndaj boll me keto lajme se u be bajat.”Bora Zemani reagon pas videos që u pretendua se "u kap mat" me

Të fundit