Flash News

POLITIKOFF

Eminem marton vajzën, foto nga vallëzimi emocionues me të

Eminem marton vajzën, foto nga vallëzimi emocionues me të

Hailie Jade, vajza e reperit Eminem dhe ish-gruas së tij Kim Scott, u martua me të fejuarin e saj Evan McClintock gjatë fundjavës në një ceremoni të mbajtur në Greencrest Manor në Battle Creek, Michigan.

Dasma u mbajt në një ambienti modest dhe elegant dhe mund të themi se qershia mbi tortë ishte vallëzimi babë e bijë.

Reperi 51-vjeçar ndau një moment emocionues me vajzën e tij 28-vjeçare, duke e rrotulluar rreth pistës së kërcimit ndërsa të ftuarit, të veshur me veshje klasike të zeza, e shikonin.

Të fundit