Flash News

POLITIKOFF

Greg Rama poston foto me Dua Lipën nga jugu: Kemi mundësi dhe për më mirë

Greg Rama poston foto me Dua Lipën nga jugu: Kemi mundësi dhe për
Djali i kryeministrit, Greg Rama me artisten Dua Lipa

Artistja shqiptare me famë botërore Dua Lipa prej disa ditësh ndodhet në Shqipëri, ku së fundmi po shijon pushimet në jug të vendit.

Ajo ka postuar vazhdimisht foto në rrjetet sociale nga pushimet në Shqipëri. Ndërkohë sot ka qenë djali i kryeministit Edi Rama, Gregu që ka postuar një foto me Duan.

Ai ka pozuar në krah të Dua Lipës nga "Kepi Merli", që ndodhet në Srandë.

"Kemi mundësi dhe për më mirë", shkruan Greg Rama krahas fotos me kengëtaren me famë botërore.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Greg Rama (@gregrama)

Të fundit