Flash News

POLITIKOFF

"I ke bërë fantazmat me fol me vete", vajza e Sabianit e acaruar me Einxhel: Ah sa po përmbahem

"I ke bërë fantazmat me fol me vete", vajza e Sabianit e

Einxhel duket se është kundër shumë banorëve në shtëpi dhe ndër ta është dhe Sabiani, me të cilin ka pasur dhe disa debate në shtëpinë e Big Brother Vip Albania.

Me apo padashje në këtë situatë përfshihen dhe familjarët e banorëve, të cilët duket se i përjetojnë me shumë stres dhe ndonjëherë edhe nervozizëm situata që ndodhin brenda shtëpisë.

Lidhur me debatin mes Einxhel dhe Sabianit ka reguar vajza e këtij të fundit, Keisi e cila duket se mezi po mban veten për të mos thënë diçka më tepër për moderatoren.

 ‘O Sabiano i ke bërë fantazmat me fol me vete ah se po përmbahem mos të them diçka më tepër’, shkruan Keisi në Instagramin e saj teksa ka postuar një foto të Einxhel që po flet për Sabianin."I ke bërë fantazmat me fol me vete", vajza e Sabianit e

Të fundit